Szko豉 Podstawowa im. Juliusza S這wackiego w Su這wie, ul. Szkolna 6, 56-300 Milicz

Osi庵ni璚ia

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • „Bezpieczny KRUSnal” etap wojew鏚zki
    VI miejsce Julia Krawiec kl. VI a, opiekun Ryszard Zi瑿ikiewicz;
  • Sztafetowe biegi prze豉jowe- zawody powiatowe
    III miejsce dziewcz徠, II miejsce ch這pc闚, opiekun Dorota Haniszewska;
  • „安. Matka Teresa z Kalkuty”-etap powiatowy
    III miejsce Julia Grzesiak kl. VI b, opiekun Urszula Sorbicka;
  • „Polska m鎩 dom”- konkurs powiatowy
    I miejsce Hanna Kiszczak kl. III b, II miejsce Klaudia G這wacz kl. III a, III miejsce Katarzyna Szmania kl. II a, opiekun Marlena Wasiczko, Gra篡na ㄊso;
  • Powiatowy Konkurs Pie郾i Patriotycznej
    III miejsce zesp馧 wokalny Szkolne Nutki, opiekun Anetta Mulik;
  • konkurs powiatowy na kartk pocztow „Pi瘯no Doliny Baryczy”
    I miejsce Julia W鎩cik kl. VI b, opiekun Anetta Mulik;
  • Powiatowy konkurs „Kartka na Bo瞠 Narodzenie”
    III miejsce Liliana Trembecka kl. VI a, wyr騜nienie Aleksandra Bienias kl. VI a opiekun Anetta Mulik;
  • Powiatowy konkurs plastyczny na kartk pocztow „Ziemia Milicka- czar natury, moc kultury”
    wyr騜nienie Katarzyna Stru kl. VI b, Kornelia Trembecka kl. III a, Filip Szanta kl. III a- opiekun Gra篡na ㄊso, Anetta Mulik;
  • Powiatowy konkurs plastyczny „Karmniki”
    wyr騜nienie Bartosz Ochocki kl. III a opiekun Gra篡na ㄊso;
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna”
    II miejsce Kornelia Trembecka kl. III a, opiekun Gra篡na ㄊso;
  • Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Co wiem o przyrodzie”
    III miejsce zespo這wo: Maja Butwicka kl.III a, Oliwia Zimoch kl. III a, Joanna Sobkowiak kl. III a, opiekun Gra篡na ㄊso, koordynatorzy: Ryszard Zi瑿ikiewicz, Jolanta Zi瑿ikiewicz;
  • Gminny Konkurs Recytatorski „ Najpi瘯niejsze wiersze”
    I miejsce Oliwier Gajowy opiekun Agnieszka Bruder, III miejsce Wojciech Balcerzak opiekun Joanna Pa販zy雟ka;
  • Mi璠zypowiatowy Konkurs „Magiczne Miejsca Doliny Baryczy”-
    I miejsce Oliwia 奸edzianowska kl. VI b, II miejsce Julia W鎩cik kl. VI b opiekun Anetta Mulik, koordynator Marlena Wasiczko;
  • Powiatowy Konkurs J瞛yka Angielskiego
    III miejsce Anna Zakrzewska kl. III a, Hanna Kiszczak kl. III b koordynatorzy i opiekunowie: Izabela Zyber, Joanna Pa販zy雟ka;
  • Gminne Zawody „Przedszkolaki na start”
    I miejsce ch這pcy z oddzia堯w „0” ,opiekun Agnieszka Bruder, Agata Mazur, Joanna Pa販zy雟ka;
  • Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”
    I miejsce Bartosz B豉szak kl. VI b, opiekun Anetta Mulik;
  • Lekkoatletyczny czw鏎b鎩 przyja幡i”
    III miejsce dziewcz皻a, III miejsce ch這pcy, opiekun Dorota Haniszewska;
  • Mi璠zypowiatowy Konkurs Pie郾i Mi這snej
    wyr騜nienie Aleksandra Roszak kl. IV a, opiekun Anetta Mulik;
  • Gminne Zawody Lekkoatletyczne:
    I miejsce Maciej ㄆkaszewski kl. VI b w biegu na 1000 m, I miejsce w rzucie pi貫czk palantow, I miejsce w skoku w dal i 
    I miejsce w biegu na 60 m-Kacper Lojtek kl. VI a oraz liczne II i III miejsca w innych konkurencjach, opiekun Dorota Haniszewska;
  • Powiatowy Konkurs Matematyczny MAT-MIX
    II miejsce w kategorii kl.III-IV Pawe Kuca kl. IV a, opiekun Dorota Gibasiewicz;
  • Gminny Konkurs „Ale palma”-
    III miejsce uczniowie przebywaj帷y na 鈍ietlicy, opiekun Alina Sna篡k;
  • Bankowy Konkurs „Talentowisko” BS
    I miejsce w regionie aktywni uczniowie SKO, opiekun Marlena Wasiczko;
  • Szkolny Konkurs Matematyczny „Asy klasy”
    I miejsce Bartosz B豉szak kl. VI b, I miejsce Aleksandra Nocna kl. V a, I miejsce Pawe Kuca kl. IV a, koordynator i opiekun Dorota Gibasiewicz;
  • Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz bankowo軼i” dla klas VI,
    I miejsce Bartosz B豉szak kl. VI b, II miejsce Martyna Czerniak kl. VI b; opiekun Dorota Gibasiewicz i Marlena Wasiczko;
  • Powiatowy Konkurs J瞛yka Angielskiego
    I miejsce Liliana Trembecka kl. VI a, II miejsce Bartosz B豉szak kl. VI b, opiekun Izabela Zyber;
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Angloj瞛ycznych
    I miejsce Bartosz B豉szak kl. VI b, III miejsce Julia Grzesiak kl. VI b, opiekun Izabela Zyber;
  • Powiatowy Konkurs „ABC Unii Europejskiej”
    II miejsce Julia Grzesiak kl. VI b, opiekun Barbara Jadczyk.

ROK SZKOLNY 2014/2015

Pobierz zestawienie wynik闚 w konkursach i zawodach sportowych (pdf, 364 kB)





Dla rodzic闚

moodle
Muzeum drzewa

Regionalne Projekty Badawcze

Linki

Narodowy Memoria M這dzie篡

Projekt pomnika