Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Sułowie, ul. Szkolna 6, 56-300 Milicz

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2016/2017

  • „Bezpieczny KRUSnal” etap wojewódzki
    VI miejsce Julia Krawiec kl. VI a, opiekun Ryszard Ziębikiewicz;
  • Sztafetowe biegi przełajowe- zawody powiatowe
    III miejsce dziewcząt, II miejsce chłopców, opiekun Dorota Haniszewska;
  • „Św. Matka Teresa z Kalkuty”-etap powiatowy
    III miejsce Julia Grzesiak kl. VI b, opiekun Urszula Sorbicka;
  • „Polska mój dom”- konkurs powiatowy
    I miejsce Hanna Kiszczak kl. III b, II miejsce Klaudia Głowacz kl. III a, III miejsce Katarzyna Szmania kl. II a, opiekun Marlena Wasiczko, Grażyna Łysoń;
  • Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej
    III miejsce zespół wokalny Szkolne Nutki, opiekun Anetta Mulik;
  • konkurs powiatowy na kartkę pocztową „Piękno Doliny Baryczy”
    I miejsce Julia Wójcik kl. VI b, opiekun Anetta Mulik;
  • Powiatowy konkurs „Kartka na Boże Narodzenie”
    III miejsce Liliana Trembecka kl. VI a, wyróżnienie Aleksandra Bienias kl. VI a opiekun Anetta Mulik;
  • Powiatowy konkurs plastyczny na kartkę pocztową „Ziemia Milicka- czar natury, moc kultury”
    wyróżnienie Katarzyna Struć kl. VI b, Kornelia Trembecka kl. III a, Filip Szanta kl. III a- opiekun Grażyna Łysoń, Anetta Mulik;
  • Powiatowy konkurs plastyczny „Karmniki”
    wyróżnienie Bartosz Ochocki kl. III a opiekun Grażyna Łysoń;
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna”
    II miejsce Kornelia Trembecka kl. III a, opiekun Grażyna Łysoń;
  • Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Co wiem o przyrodzie”
    III miejsce zespołowo: Maja Butwicka kl.III a, Oliwia Zimoch kl. III a, Joanna Sobkowiak kl. III a, opiekun Grażyna Łysoń, koordynatorzy: Ryszard Ziębikiewicz, Jolanta Ziębikiewicz;
  • Gminny Konkurs Recytatorski „ Najpiękniejsze wiersze”
    I miejsce Oliwier Gajowy opiekun Agnieszka Bruder, III miejsce Wojciech Balcerzak opiekun Joanna Pałczyńska;
  • Międzypowiatowy Konkurs „Magiczne Miejsca Doliny Baryczy”-
    I miejsce Oliwia Śledzianowska kl. VI b, II miejsce Julia Wójcik kl. VI b opiekun Anetta Mulik, koordynator Marlena Wasiczko;
  • Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
    III miejsce Anna Zakrzewska kl. III a, Hanna Kiszczak kl. III b koordynatorzy i opiekunowie: Izabela Zyber, Joanna Pałczyńska;
  • Gminne Zawody „Przedszkolaki na start”
    I miejsce chłopcy z oddziałów „0” ,opiekun Agnieszka Bruder, Agata Mazur, Joanna Pałczyńska;
  • Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”
    I miejsce Bartosz Błaszak kl. VI b, opiekun Anetta Mulik;
  • Lekkoatletyczny czwórbój przyjaźni”
    III miejsce dziewczęta, III miejsce chłopcy, opiekun Dorota Haniszewska;
  • Międzypowiatowy Konkurs Pieśni Miłosnej
    wyróżnienie Aleksandra Roszak kl. IV a, opiekun Anetta Mulik;
  • Gminne Zawody Lekkoatletyczne:
    I miejsce Maciej Łukaszewski kl. VI b w biegu na 1000 m, I miejsce w rzucie piłeczką palantową, I miejsce w skoku w dal i 
    I miejsce w biegu na 60 m-Kacper Lojtek kl. VI a oraz liczne II i III miejsca w innych konkurencjach, opiekun Dorota Haniszewska;
  • Powiatowy Konkurs Matematyczny MAT-MIX
    II miejsce w kategorii kl.III-IV Paweł Kuca kl. IV a, opiekun Dorota Gibasiewicz;
  • Gminny Konkurs „Ale palma”-
    III miejsce uczniowie przebywający na świetlicy, opiekun Alina Snażyk;
  • Bankowy Konkurs „Talentowisko” BS
    I miejsce w regionie aktywni uczniowie SKO, opiekun Marlena Wasiczko;
  • Szkolny Konkurs Matematyczny „Asy klasy”
    I miejsce Bartosz Błaszak kl. VI b, I miejsce Aleksandra Nocna kl. V a, I miejsce Paweł Kuca kl. IV a, koordynator i opiekun Dorota Gibasiewicz;
  • Szkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz bankowości” dla klas VI,
    I miejsce Bartosz Błaszak kl. VI b, II miejsce Martyna Czerniak kl. VI b; opiekun Dorota Gibasiewicz i Marlena Wasiczko;
  • Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
    I miejsce Liliana Trembecka kl. VI a, II miejsce Bartosz Błaszak kl. VI b, opiekun Izabela Zyber;
  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
    I miejsce Bartosz Błaszak kl. VI b, III miejsce Julia Grzesiak kl. VI b, opiekun Izabela Zyber;
  • Powiatowy Konkurs „ABC Unii Europejskiej”
    II miejsce Julia Grzesiak kl. VI b, opiekun Barbara Jadczyk.

ROK SZKOLNY 2014/2015

Pobierz zestawienie wyników w konkursach i zawodach sportowych (pdf, 364 kB)





Dla rodziców

moodle
Muzeum drzewa

Regionalne Projekty Badawcze

Linki

Narodowy Memoriał Młodzieży

Projekt pomnika

film izle