Spotkanie z rodzicami/opiekunami

W dniu 23.01.2019 r. (鈔oda) odb璠zie si wywiad闚ka.
Godz. 17.00 - spotkanie z og鏊ne w sali gimnastycznej
- spotkanie z wychowawcami w klasach
- 18.30 kolejna cz窷 szkolenia zakresu rozpoznawania stylu uczenia si i potencja逝 dziecka, motywowanie dziecka do nauki poprzez wykorzystanie alternatywnych metod nauczania i innych narz璠zi wspieraj帷ych proces uczenia si.

Listu G堯wnego Inspektora Sanitarnego i Komendanta G堯wnego Policji

Szanowni rodzice i opiekunowie,
uprzejmie prosz o zapoznanie si z tre軼i listu G堯wnego Inspektora Sanitarnego i Komendanta G堯wnego Policji. Dotyczy on przeciwdzia豉nia za篡waniu substancji potocznie nazywanych dopalaczami.
Kliknij, aby pobra (pdf)

Bezpiecze雟two w trakcie ferii

Zach璚amy do zapoznania si z informacjami na temat bezpiecze雟twa podczas ferii zimowych, kt鏎e zosta造 zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwr鏂enia uwagi na baz wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl

Program dla szk馧

Nasza szko豉 kolejny rok bierze udzia w programie Programie dla szk馧

Program dla szk馧 to unijny program polegaj帷y na dostarczaniu dzieciom owoc闚 i warzyw oraz mleka i produkt闚 mlecznych. To kontynuacja dotychczasowych program闚 Owoce i warzywa w szkole i Mleko w szkole, kt鏎e od roku szkolnego 2017/2018 stanowi jedno dzia豉nie.
Program ma propagowa w鈔鏚 dzieci zdrowe nawyki 篡wieniowe poprzez udost瘼nianie im produkt闚 mlecznych oraz owocowo-warzywnych, tak, by dzieci od najm這dszych lat polubi造 ich naturalny smak. Opr鏂z promowania zdrowej diety program ma r闚nie pokaza dzieciom sk康 pochodz owoce i warzywa oraz produkty mleczne, jak s uprawiane i produkowane.

Wi璚ej informacji na stronie programdlaszkol.org

Zapraszamy r闚nie wszystkich uczni闚 do wej軼ia na stron www.pamietnikchrumasa.pl

Trwa termomodernizacja

W budynku naszej szko造 trwa gruntowny remont.Planowana jest modernizacja instalacji centralnego ogrzewania obejmuj帷a monta pomp ciep豉 wraz z gruntowym wymiennikiem ciep豉 oraz wymian grzejnik闚 na niskotemperaturowe. Zmodernizowany zostanie r闚nie system ciep貫j wody u篡tkowej poprzez monta pompy ciep豉 wspomaganej z GWC. Zu篡cie pr康u do pracy pomp zostanie zrekompensowane z ogniw fotowoltaicznych o mocy 10 kW instalowanych w tym celu. Ponadto zostan docieplone 軼iany zewn皻rzne oraz dach. Wymieniona zostanie r闚nie cz窷 okien i drzwi zewn皻rzne.
Informacje o ty, co dzieje si w szkole mo積a 郵edzi na naszej stronie na Facebooku

Co nowego w szkole?

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku