Projekt "Dzień Wolontariusza"

Regulamin konkursu "Pomaganie jest fajne"
Praca konkursowa - Jakub Skowron
Praca konkursowa - Julia Michaliszyn
Praca konkursowa - Kamila Cierkosz
Praca konkursowa - Rozalia Bolińska
Praca konkursowa - Zuzanna Szopiak

Projekt "Misterium Chleba 2017"

Regulamin konkursu "Opowieść o chlebie"

Prace uczniów

Dziennik pewnego gimnazjalisty, Damian Kłódka

Pisanie w deszczu, Damian Kłódka

Kącik literacki

Rusza nowy dział! Jeżeli przeczytałeś ciekawą książkę, chcesz swoimi wrażeniami podzielić się z innymi, to przelej swoje odczucia na papier. Najlepsze recenzje zostaną opublikowane na stronie szkoły.

Nicholas Sparks, List w Butelce
Nicholas Sparks, Na Ratunek
Barbara Rosiek, Pamiętnik Narkomanki
Guilaume Musso, Uratuj mnie

Nicholas Sparks
List w Butelce

Utrata ukochanej osoby dla każdego z nas jest wielkim ciosem. Jednak niektórzy odczuwają to w stopniu, którego nawet nie da się opisać.

Właśnie tak jest z bohaterem powieści N. Sparksa List w Butelce. Garet po stracie żony nie potrafi poukładać sobie życia, wspomnienia go zabijają. Nagle na jego drodze pojawia się Theresa, rozwiedziona dziennikarka z Bostonu, matka nastoletniego syna. Czy ich drogi się złączą? Jakie będzie zakończenie? Tego dowiedzą się tylko Ci, którzy sięgną po tę wspaniałą opowieść. Szczególnie polecam lekturę tej historii wszystkim zabieganym. Chwila refleksji nad życiem należy się każdemu.

film izle