Projekt "Dzie Wolontariusza"

Regulamin konkursu "Pomaganie jest fajne"
Praca konkursowa - Jakub Skowron
Praca konkursowa - Julia Michaliszyn
Praca konkursowa - Kamila Cierkosz
Praca konkursowa - Rozalia Boli雟ka
Praca konkursowa - Zuzanna Szopiak

Projekt "Misterium Chleba 2017"

Regulamin konkursu "Opowie嗆 o chlebie"

Prace uczni闚

Dziennik pewnego gimnazjalisty, Damian K堯dka

Pisanie w deszczu, Damian K堯dka

K帷ik literacki

Rusza nowy dzia! Je瞠li przeczyta貫 ciekaw ksi捫k, chcesz swoimi wra瞠niami podzieli si z innymi, to przelej swoje odczucia na papier. Najlepsze recenzje zostan opublikowane na stronie szko造.

Nicholas Sparks, List w Butelce
Nicholas Sparks, Na Ratunek
Barbara Rosiek, Pami皻nik Narkomanki
Guilaume Musso, Uratuj mnie

Nicholas Sparks
Na Ratunek

Denise, samotna matka wychowuj帷a chorego syna z zaburzeniami mowy i Taylor, zapalony my郵iwy, ochotnik w stra篡 po瘸rnej. Na tych dw鏂h osobach skupia si ca豉 historia. Ona i on, cho do嗆 m這dzi, wiele przeszli w swoim 篡ciu.

Gdy czytam ksi捫ki, pr鏏uj wczu si w rol kt鏎ego z bohater闚. Zastanawiam si, co nimi kieruje, dlaczego podejmuj takie a nie inne decyzje. Powie嗆 Na Ratunek N. Sparksa ukazuje problemy, z kt鏎ymi zmaga si wi瘯szo嗆 z nas: brak akceptacji, samotno嗆, cierpienie, brak mi這軼i Uwa瘸m, 瞠 takie powie軼i powstaj z my郵 o wsp馧czesnych ludziach, aby podnie嗆 ich na duchu i pokaza, 瞠 nawet w najgorszych momentach pojawia si 鈍iate趾o nadziei.

Ksi捫k polecam wszystkim wielbicielom Sparksa, ale r闚nie tym, kt鏎zy by mo瞠 zmagaj si ze swoimi problemami.