Projekt "Dzie Wolontariusza"

Regulamin konkursu "Pomaganie jest fajne"
Praca konkursowa - Jakub Skowron
Praca konkursowa - Julia Michaliszyn
Praca konkursowa - Kamila Cierkosz
Praca konkursowa - Rozalia Boli雟ka
Praca konkursowa - Zuzanna Szopiak

Projekt "Misterium Chleba 2017"

Regulamin konkursu "Opowie嗆 o chlebie"

Prace uczni闚

Dziennik pewnego gimnazjalisty, Damian K堯dka

Pisanie w deszczu, Damian K堯dka

K帷ik literacki

Rusza nowy dzia! Je瞠li przeczyta貫 ciekaw ksi捫k, chcesz swoimi wra瞠niami podzieli si z innymi, to przelej swoje odczucia na papier. Najlepsze recenzje zostan opublikowane na stronie szko造.

Nicholas Sparks, List w Butelce
Nicholas Sparks, Na Ratunek
Barbara Rosiek, Pami皻nik Narkomanki
Guilaume Musso, Uratuj mnie

Barbara Rosiek
Pami皻nik Narkomanki

Coraz cz窷ciej spotykamy si z brakiem akceptacji ze strony ludzi, z kt鏎ymi przebywamy w szkole i pracy.

Bohaterka, a zarazem autorka powie軼i Pami皻nik Narkomanki, jako czternastolatka spotyka si z odrzuceniem ze strony rodzic闚 i r闚ie郾ik闚. Jest to dla niej bardzo trudna sytuacja, z kt鏎 sobie zwyczajnie, tak po ludzku, nie radzi. Przyt豉czaj帷e Basi problemy sprowadzaj j na drog zepsucia, ciemno軼i, uk豉d闚, braku wsp馧czucia. Na drog choroby, zniewalaj帷ej dusz i cia這.

Po przeczytaniu ksi捫ki cz這wiekowi wszystko wydaje si takie przykre, niejasne. Jednak potem dochodzi do wa積ego wniosku... Ksi捫ka bardzo porusza, mo瞠 dlatego, 瞠 s to autentyczne zapiski dziewczyny, a potem kobiety, kt鏎a kroczy przez piek這 na ziemi.