Projekt "Dzie Wolontariusza"

Regulamin konkursu "Pomaganie jest fajne"
Praca konkursowa - Jakub Skowron
Praca konkursowa - Julia Michaliszyn
Praca konkursowa - Kamila Cierkosz
Praca konkursowa - Rozalia Boli雟ka
Praca konkursowa - Zuzanna Szopiak

Projekt "Misterium Chleba 2017"

Regulamin konkursu "Opowie嗆 o chlebie"

Prace uczni闚

Dziennik pewnego gimnazjalisty, Damian K堯dka

Pisanie w deszczu, Damian K堯dka

K帷ik literacki

Rusza nowy dzia! Je瞠li przeczyta貫 ciekaw ksi捫k, chcesz swoimi wra瞠niami podzieli si z innymi, to przelej swoje odczucia na papier. Najlepsze recenzje zostan opublikowane na stronie szko造.

Nicholas Sparks, List w Butelce
Nicholas Sparks, Na Ratunek
Barbara Rosiek, Pami皻nik Narkomanki
Guilaume Musso, Uratuj mnie

Guilaume Musso
Uratuj mnie

Je瞠li kto przeczyta cho jedn ksi捫k Musso, mo瞠 z dum stwierdzi, 瞠 przeczyta co niesamowitego. To pi瘯ne ksi捫ki o ciekawych w徠kach poruszaj帷ych wszelkie tematy.

Bohaterowie powie軼i Musso Uratuj mnie to Francuzka marz帷a o byciu aktork i Amerykanin, kt鏎y jest pediatr. W nietypowych okoliczno軼iach ich drogi krzy簑j si. Ten wsp鏊ny szlak oka瞠 si wyboisty i pe貫n dziur, jednak - jak g這si powiedzenie - prawdziwa mi這嗆 przetrwa wszystko. Czy aby na pewno?

Fascynuj帷a powie嗆 z zaskakuj帷ym zako鎍zeniem, kt鏎e wcale nie jest tak oczywiste. Porusza nasze szare kom鏎ki i zmusza do zastanowienia si nad 篡ciem swoim najbli窺zych. Gor帷o polecam.