Nadanie szkole imienia

Czas poszukiwa przez 鈔odowisko szkolne patrona jako wzoru osobowego dla wzrastaj帷ej w su這wskim gimnazjum m這dzie篡 zwie鎍zy豉 Uchwa豉 Nr VLI/ 368/ 06 Rady Gminy Milicz z dnia 29.06.2006 r., na mocy kt鏎ej nadano szkole imi Jana Paw豉 II - niezaprzeczalnie najwi瘯szego Polaka, wybitnego filozofa, kap豉na, wyj徠kowego w historii Ko軼io豉 Katolickiego Papie瘸, poety i Przyjaciela ludzi m這dych. Tak wybitny Patron to wyr騜nienie, ale i wielkie zobowi您anie dla uczni闚, rodzic闚, ca貫j kadry szko造 i wszystkich jej pracownik闚.

Zewn皻rzna uroczysto嗆 nadania szkole imienia mia豉 miejsce 31 marca 2007 r. przewodniczy jej z ramienia Jego Ekscelencji Arcybiskupa Metropolity Wroc豉wskiego Mariana Go喚biewskiego Ksi康z Biskup Edward Janiak. Na uroczysto軼i obecni byli przedstawiciele Dolno郵御kiego Kuratora O鈍iaty, przedstawiciele w豉dz Gminy Milicz, Uczniowie, Rodzice, spo貫czno嗆 lokalna, Przyjaciele Szko造, Dyrektorzy okolicznych szk馧 wszystkich etap闚 kszta販enia, Sponsorzy sztandaru i tablicy pami徠kowej, Absolwenci Gimnazjum.

Tablica