Program dla szk馧

Szko豉 Podstawowa im. Juliusza S這wackiego w Su這wie bierze udzia w "Programie dla szk馧"

„Program dla szk馧” to unijny program polegaj帷y na dostarczaniu dzieciom owoc闚 i warzyw oraz mleka i produkt闚 mlecznych. To kontynuacja dotychczasowych program闚 „Owoce i warzywa w szkole” i „Mleko w szkole”, kt鏎e od roku szkolnego 2017/2018 stanowi jedno dzia豉nie. Program ma propagowa w鈔鏚 dzieci zdrowe nawyki 篡wieniowe poprzez udost瘼nianie im produkt闚 mlecznych oraz owocowo-warzywnych, tak, by dzieci od najm這dszych lat polubi造 ich naturalny smak. Opr鏂z promowania zdrowej diety program ma r闚nie pokaza dzieciom sk康 pochodz owoce i warzywa oraz produkty mleczne, jak s uprawiane i produkowane.

Wi璚ej informacji na stronie programu http://programdlaszkol.org oraz www.pamietnikchrumasa.pl/

Wa積e strony