Projekt „SKOK Szko造 Kszta販帷e Obsz@ry Kluczowe”

Podstawowe informacje o naszym projekcie

Projekt „SKOK Szko造 Kszta販帷e Obsz@ry Kluczowe” jest wsp馧finansowany ze 鈔odk闚 Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo貫cznego, a dedykowany jest 4 szko這m: Szkole Podstawowej nr 2 w Miliczu, Szkole Podstawowej im. Juliusza S這wackiego w Su這wie, Szkole Podstawowej w Dunkowej, Szkole Podstawowej nr 1 w Miliczu. Projekt jest dwuletnim kompleksowym programem wsparcia uczni闚, nauczycieli oraz rodzic闚, kt鏎y uwzgl璠nia zar闚no ponadprogramowe zaj璚ia dydaktyczne z kompetencji kluczowych (nauki matematyczno-przyrodnicze i ICT), ale te rozszerza ofert szk馧 o zaj璚ia wyr闚nawcze, wyjazdowe ekowarsztaty czy te zaj璚ia efektywnego uczenia si i rozwijaj帷e postawy niezb璠ne na rynku pracy. Rodzicom zaoferowane zostan warsztaty grupowe doskonal帷e kompetencje wychowawcze. Projekt zapewnia popraw efektywno軼i i jako軼i kszta販enia poprzez doposa瞠nie szk馧 w drobne pomoce dydaktyczne:

Szko豉 Podstawowa nr 2 w Miliczu doposa瞠nie ca貫j pracowni matematycznej w 15 stanowisk komputerowych, zakup pomocy dydaktycznych do zaj耩 dydaktyczno-wyr闚nawczych z matematyki.

Szko豉 Podstawowa nr 1 w Miliczu: 3 stanowiska komputerowe wraz z systemem operacyjnym do pracowni matematycznej, zakup zestawu pomocy dydaktycznych do zaj耩 dydaktyczno-wyr闚nawczych z matematyki, zakup pomocy dydaktycznych wspieraj帷ych proces tw鏎czego i praktycznego uczestnictwa w warsztatach og鏊norozwojowych

Szko豉 Podstawowa w Su這wie:3 stanowiska komputerowe wraz z systemem operacyjnym do pracowni matematycznej, zakup zestawu pomocy dydaktycznych do zaj耩 dydaktyczno-wyr闚nawczych z matematyki, utworzenie pracowni j瞛ykowej zakup cyfrowej pracowni dla 11 stanowisk + nauczyciel, zakup pomocy dydaktycznych wspieraj帷ych proces tw鏎czego i praktycznego uczestnictwa w warsztatach og鏊norozwojowych

Szko豉 Podstawowa w Dunkowej doposa瞠nie pracowni matematycznej w 1 stanowisko komputerowe, zakup zestawu pomocy dydaktycznych do zaj耩 dydaktyczno-wyr闚nawczych z matematyki

Projekt jest wsp馧finansowany ze 鈔odk闚 Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo貫cznego.

Og鏊na warto嗆 projektu to 624 099,56 z, z czego dofinansowanie wynosi 85% tj. 571 307,96 z, wk豉d w豉sny na poziomie 15% zaplanowano w formie odwoz闚 dzieci i m這dzie篡 z zaj耩 pozalekcyjnych.

W projekcie bior udzia tylko te szko造, kt鏎e spe軟ia造 warunki dost瘼u okre郵one w regulaminie konkursu (liczba uczni闚 w szko豉ch oraz ni窺ze wyniki z egzamin闚 ko鎍owych w stosunku do 鈔edniej dla wojew鏚ztwa.

Dokumenty rekrutacyjne

Harmonogram zaj耩 realizowanych w I semestrze 2017/2018

Zaj璚ia realizowane w II semestrze 2017/2018

• zaj璚ia matematyczne dla klas I-III
  • geografia dla klas gimn.
  • zaj璚ia matematyczne dla klas IV-VI
  • zaj璚ia cyfrowe w zakresie ICT dla klas gimn.
  • terapia logopedyczna dla klas I-III
  • warsztaty psychologiczne dla klas gimn.
  • warsztaty psychologiczne dla klas I-III
  • warsztaty psychologiczne dla klas IV-VI
  • warsztaty psychologiczne dla klas VII-VIII