Cykliczne projekty ogólnoszkolne

Cykliczne, ogólnoszkolne projekty edukacyjne

Nasza szkoła to nie tylko miejsce, w którym uczeń zdobywa wiedzę, umiejętności, przygotowuje się do dorosłego życia, ale również miejsce, gdzie kształtuje sięjego system wartości, stosunek do ojczyzny i tradycji.

Cyklicznie odbywają się projekty „Misterium Chleba”, „Boże Narodzenie”, „Wielkanoc”, podczas których uczniowie poznają historię i tradycję związaną z wypiekiem chle-ba w różnych regionach Polski, kultywują tradycje polskie związane ze świętami Bożego Narodzenia, okresem Wielkiego Postu i Wielkanocy.

Wybierz z menu powyżej interesujący Cię projekt, aby poznać jego opis oraz galerie zdjęć z uroczystych podsumowań projektu.

film izle