Rada Rodzic闚

Strona na Facebooku https://www.facebook.com/r.rodzicow

Og這szenia

Sk豉dki w szkole mo積a wp豉ca od 2 listopada.

Sk豉d Rady Rodzic闚 w rok szkolny 2017/2018

• Ma貪orzata Sam鏊 - przewodnicz帷a
  • Justyna Peniowicz - zast瘼ca przewodnicz帷ego
  • Marta Szponik - skarbnik
  • Aleksandra Gul-K瘼ska - sekretarz

Kompetencje

Do kompetencji Rady Rodzic闚 nale篡:

1. Uchwalanie w porozumieniu z rad pedagogiczn: - programu wychowawczego szko造 obejmuj帷ego wszystkie tre軼i i dzia豉nia o charakterze wychowawczym skierowane do uczni闚, realizowanego przez nauczycieli, - programu profilaktyki dostosowanego do potrzeb rozwojowych uczni闚 oraz potrzeb danego 鈔odowiska, obejmuj帷ego wszystkie tre軼i i dzia豉nia o charakterze profilaktycznym skierowane do uczni闚, nauczycieli i rodzic闚.
  2. Opiniowanie programu i harmonogramu poprawy efektywno軼i kszta販enia lub wychowania szko造.
  3. Opiniowanie projektu planu finansowego sk豉danego przez Dyrektora Szko造.
  4. Przeznaczenie sk豉dek zbieranych na fundusz Rady Rodzic闚 to m.in. - pomoc dzieciom najbardziej potrzebuj帷ym, - przygotowanie paczek na Miko豉ja - organizacja Dnia Dziecka, zabawy karnawa這wej dla dzieci, zabawy andrzejkowej, - zorganizowanie po瞠gnania klas VI - wsparcie samorz康u uczniowskiego w ich dzia豉niach, - dofinansowanie wycieczek, - zakup nagr鏚 dla dzieci bior帷ych udzia w konkursach itp.