TalentowiSKO

Nasza strona w ramach programu TalentowiSKO

O SKO

Szkolna Kasa Oszcz璠no軼i przy Gimnazjum im. Jana Paw豉 II w Su這wie powsta豉 2001 roku. Patronem SKO jest Bank Sp馧dzielczy w Miliczu. Podstawowym celem dzia豉nia Kasy jest kszta速owanie u uczni闚 nawyku systematycznego oszcz璠zania oraz popularyzacja wiedzy o pieni康zu i bankowo軼i. Do Szkolnej Kasy Oszcz璠no軼i nale篡 39. uczni闚 gimnazjum. Cz這nkiem SKO jest r闚nie Samorz康 Uczniowski, Szkolne Ko這 Ligi Ochrony Przyrody. W tym roku szkolnym Szkolna Kasa Oszcz璠no軼i ponownie przyst徙i豉 do Programu TalentowiSKO, a w ramach tego programu do konkursu „Sp馧dzielnia Dobrych serc” . Nasza Sp馧dzielnia zbiera pieni康ze na cel charytatywny, kt鏎y sami zaproponowali鄉y. W tym roku zbieramy pieni康ze na pomoc czworgu dzieciom niepe軟osprawnym z naszej okolicy. W tym celu w pierwszym semestrze zorganizowali鄉y kiermasz ciast, kiermasz stroik闚 i ozd鏏 鈍i徠ecznych, loteri fantow oraz kiermasz charytatywny.