Kronika wydarze

Kliknij na nazw miesi帷a i wybierz wydarzenie z listy.

Cztery pory roku

Dnia 25 wrze郾ia 2017r. klasy Ia, Ib oraz klasa IIa z wychowawczyniami uczestniczy造 w pierwszym z cyklicznych spotka w Le郾ym Kompleksie Promocyjnym w 痂igrodzie. Tematem spotkania by造 Cztery pory roku.

Uczniowie obejrzeli dwa filmy przyrodnicze. Pierwszy, animowany, opowiada o 篡ciu dzik闚 w lesie. Drugi nawi您ywa do przyniesionego przez ch這pca pi鏎a 簑rawia i ukazywa 篡cie tych ptak闚 w naszym regionie.

Dzieci wybra造 si te na wycieczk 軼ie磬 dydaktyczn, podczas kt鏎ej zbiera造 materia造 przyrodnicze potrzebnej do zrobienia jesiennej kartki. Po powrocie uczniowie mieli okazj zobaczy str鎩 le郾iczego, pozna造 trudne s這wo dystynkcje oraz ogl康a造 kleszcza przez mikroskop. Na zako鎍zenie rozwi您a造 krzy鄴wk tematyczn i wykona造 rysunek wybranego zwierzaka.
Wszyscy z niecierpliwo軼i oczekuj kolejnego wyjazdu.