Kronika wydarze

Kliknij na nazw miesi帷a i wybierz wydarzenie z listy.

WSZYSCY BAWI SI WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawa這wy dla najm這dszej spo貫czno軼i uczni闚 Szko造 Podstawowej im. Juliusza S這wackiego w Su這wie to dzie niezwyk造, cz瘰to wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcj bardzo lubian przez nasze dzieci, dostarczaj帷 im wielu prze篡 i rado軼i.

Tego dnia ju od rana w szkole pojawi造 si kolorowe postacie. Dzieci przebrane by造 za bohater闚 znanych bajek, w salach szkolnych kr鏊owa造 wr騜ki, ksi篹niczki, rycerze, piraci, Spider-Many, policjanci, stra瘸cy nie spos鏏 wymieni tych wszystkich postaci. Pi瘯ny wystr鎩 sali wprowadzi w radosny nastr鎩 oraz zach璚a wszystkich do weso貫j zabawy. Na t wyj徠kow okazj zaprosili鄉y do prowadzenia balu animator闚 PRepublika, kt鏎zy przebrani za Trolle zach璚ali wszystkich do ta鎍a przygotowan muzyk. Dzieci 鈍ietnie si bawi造 uczestnicz帷 wsp鏊nie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez animator闚. Na sali podczas pl御闚 robi這 si kolorowo, wszyscy bawili si weso這, u鄉iech nie znika z twarzy dzieci. Najwi瘯sz atrakcj dla dzieci by造: deszcz baniek mydlanych, rozczesywanie trollich w這s闚, tworzenie mapy marze oraz walka o tytu Trollololo u鄉iechu. By造 te chwile na odpoczynek w trakcie, kt鏎ych dzieci pozowa造 do zdj耩 grupowych i indywidualnych.

Kiedy czas zabawy dobieg ko鎍a, dzieci z 瘸lem opuszcza造 sal balow. Wsp鏊na zabawa przynios豉 wiele rado軼i naszym uczniom. Dzi瘯ujemy rodzicom i dzieciom za zaanga穎wanie w przygotowanie pi瘯nych kolorowych stroj闚. Kolejny bal ju za rok.