Kronika wydarze

Kliknij na nazw miesi帷a i wybierz wydarzenie z listy.

Przyrodnicza lekcja w 痂igrodzie

Dnia 23 pa寮ziernika 2017r. klasy Ia,b i IIa uczestniczy造 w drugim z cyklicznych spotka w Le郾ym Kompleksie Promocyjnym w 痂igrodzie. Tematem zaj耩 by造 grzyby.

Na pocz徠ku uczniowie rozwi您ywali zagadki o grzybach i rozpoznawali je na ilustracjach. Nast瘼nie dzieci uczy造 si piosenki pt. „Zbieramy grzyby” uk豉daj帷 do niej improwizacj ruchow.

Na spacerze w pobliskim lesie, przez lup podziwia造 rosn帷e tam okazy grzyb闚. Po powrocie wykona造 tematyczn prac plastyczn i obejrza造 filmy „ Borowik i przyjaciele”, „Grzybowe ludziki” oraz „Wiem, ile zjem”.

Wszystkie dzieci w nagrod za wzorowe zachowanie w czasie zaj耩 otrzyma造 pami徠kowe plakietki z logo Nadle郾ictwa 痂igr鏚. Po zaj璚iach zm璚zone ale zadowolone wr鏂i造 do szko造.

Marlena Wasiczko