Kronika wydarze

Kliknij na nazw miesi帷a i wybierz wydarzenie z listy.

Pasowanie uczni闚 klas I

Dnia 11 pa寮ziernika 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Juliusza S這wackiego w Su這wie do braci uczniowskiej zostali w陰czeni nowi uczniowie z klas pierwszych.

Uroczyste pasowanie rozpocz窸o si od programu artystycznego. Pierwszoklasi軼i mieli okazj zaprezentowa swoje umiej皻no軼i recytatorskie, wokalne, popisali si te wiedz z zakresu bezpiecze雟twa. Zdali r闚nie egzamin, kt鏎y pokaza jak wielu rzeczy nauczyli si w ci庵u kr鏒kiego pobytu w szkole.

Po cz窷ci artystycznej uczniowie z這篡li 郵ubowanie na sztandar szko造, a dyrektor Wies豉w Mulik symbolicznym pi鏎em dokona pasowania ka盥ego pierwszaka. Nast瘼nie wychowawczynie Gra篡na ㄊso i Marlena Wasiczko wr璚zy造 dzieciom pami徠kowe dyplomy. Natomiast rodzice przygotowali dla swoich pociech prezenty niespodzianki.

Uroczysto嗆 zako鎍zy豉 si kr鏒kim wyst瘼em ko豉 teatralnego klas I  III, kt鏎ego opiekunk jest pani El瘺ieta Milian.