Kronika wydarze

Kliknij na nazw miesi帷a i wybierz wydarzenie z listy.

Uroczysto嗆 wr璚zenia certyfikat闚 XIII edycji Konkursu: „Szko豉 Dbaj帷a o Bezpiecze雟two”

Pan Roman Kowalczyk Dolno郵御ki Kurator O鈍iaty w dniu 3 pa寮ziernika 2017 roku wr璚zy certyfikaty XIII edycji Dolno郵御kiego Konkursu: „Szko豉 Dbaj帷a o Bezpiecze雟two” przedstawicielom wyr騜nionych w konkursie szk馧, w tym Gimnazjum im. Jana Paw豉 II w Su這wie. Przygotowywany corocznie przez Dolno郵御kiego Kuratora O鈍iaty konkurs jest organizowany w ramach zada Dolno郵御kiej Rady ds. Bezpiecze雟twa Dzieci i M這dzie篡 dzia豉j帷ej przy Wojewodzie Dolno郵御kim.

W uroczysto軼i uczestniczyli dyrektorzy i koordynatorzy ze szk馧, kt鏎ym wr璚zono certyfikaty „Szko造 Dbaj帷ej o Bezpiecze雟two” oraz cz這nkowie Dolno郵御kiej Rady ds. Bezpiecze雟twa Dzieci i M這dzie篡. Nasz szko喚 reprezentowali pani Agnieszka Sadownik - koordynator oraz dyrektor Wies豉w Mulik.

Wi璚ej informacji na temat gali na stronach Kuratorium O鈍iaty we Wroc豉wiu. Lista szk馧, kt鏎e uzyska造 certyfikat tutaj