Kliknij na nazwę miesiąca i wybierz wydarzenie z listy.

Uroczystość wręczenia certyfikatów XIII edycji Konkursu: „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo”

Pan Roman Kowalczyk – Dolnośląski Kurator Oświaty w dniu 3 października 2017 roku wręczył certyfikaty XIII edycji Dolnośląskiego Konkursu: „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo” przedstawicielom wyróżnionych w konkursie szkół, w tym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sułowie. Przygotowywany corocznie przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty konkurs jest organizowany w ramach zadań Dolnośląskiej Rady ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży działającej przy Wojewodzie Dolnośląskim.

W uroczystości uczestniczyli dyrektorzy i koordynatorzy ze szkół, którym wręczono certyfikaty „Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo” oraz członkowie Dolnośląskiej Rady ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowali pani Agnieszka Sadownik - koordynator oraz dyrektor Wiesław Mulik.

Więcej informacji na temat gali na stronach Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Lista szkół, które uzyskały certyfikat tutaj