Kronika wydarze

Kliknij na nazw miesi帷a i wybierz wydarzenie z listy.

IV TURNIEJ KSI犵ZA BOSKO W HALOWEJ PIzE NO烤EJ DLA UCZNI紟 KLASY VII I KLAS GIMNAZJALNYCH

Szko豉 Podstawowa im. Juliusza S這wackiego w Su這wie oraz Salos Avanti Su堯w zorganizowa豉 w dniu 16.01.2018 roku IV Turniej Ksi璠za Bosko w Halowej pi販e no積ej halowej dla uczni闚 klas VII i kas gimnazjalnych.

W turnieju udzia wzi窸y cztery dru篡n sk豉daj帷e si z uczni闚 i uczennic klas VII oraz klas gimnazjalnych: FC Bahno, FC Bolki, FC Kaktus i Galacticos

Mecze rozegrano systemem ka盥y z ka盥ym 2 x 7 minut czystej gry.

Bahno Bolki 3 : 13
Kaktus - Galacticos 1 : 18
Bahno Galacticos 1 : 13
Bolki Kaktus 27: 1
Bahno Kaktus 5 : 9
Bolki - Galacticos 7 : 8

Wyniki turnieju:
I miejsce - Galacticos
II miejsce FC Bolki
III miejsce FC Kaktus
IV miejsce FC Bahno

Sk豉d zwyci瘰kiego zespo逝: FC Galacticos: W這darczyk Wiktor, Krystek Jakub, Musia Mateusz, Schneka Daniel. W turnieju wzi窸o udzia 20 zawodnik闚.

Wszyscy zawodnicy oraz kibice zostali pocz瘰towani kie豚askami, kanapkami i herbat przygotowanymi przez panie sprz徠aczki i panie z Salosu.

Po zako鎍zeniu turnieju wszystkie dru篡ny otrzyma造 dyplomy, drobne upominki a trzy pierwsze dru篡ny puchary ufundowane przez Salos a wr璚zane przez pana dyrektora Wies豉wa Mulika i prezesa Salosu Wies豉wa Mierzejowskiego. Kr鏊em strzelc闚 zosta Kacper Duda z dru篡ny FC Bolki zdobywaj帷 21 bramek.

Turniej s璠ziowa absolwent su這wskiego gimnazjum: Wojciech Duda. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali: Andrzej Romanowicz, Mateusz Babiarz i Wies豉w Mierzejowski

Galeria zdj耩